664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Ankara Yemek Firmaları

Ankara'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
Ankara: 58 yemek firması sizin için burada!
Öztürk Kardeşler Yemek - Yenimahalle / Ankara ÖKY CATERING, hijyen ve kalite uygulamalarındaki, tüm yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olarak, sektörünün kalite lideri olmuştur.
Pastorella Yemek - Kazan / Ankara Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir..
RD Yemek - Yenimahalle / Ankara Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde tutularak uzman personelimizce oluşturulan mönüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak, müşteriye ulaştırılır.
Şato Ev Yemekleri - Çankaya / Ankara Siz de ev yemeği tadında ve kalitesinde yemek istiyorsanız Şato Ev Yemekleri sizin bu özleminizi giderecektir.
Seferoğlu Yemek - Yenimahalle / Ankara Firmamız 2005 yılında ANKARA İvedik Organize San. mevkiinde 3500 kişiye yemek hizmeti verebilecek yemek fabrikasını kurarak, ikinci şubesi ile faaliyete geçmiştir.
Sultans Catering - Yenimahalle / Ankara Sultans Catering toplu yemek hizmetinde sağlıklı ve dengeli beslenme ile birlikte, kalite, lezzet ve hijyenik koşulları bir araya getirerek ihtiyaca cevap vermek amacıyla hizmete başlamıştır.
Tadın Yemek - Çankaya / Ankara Müşteri şartlarına uygun, kaliteli, hijyenik ürünler sunulması TADIN YEMEK ‘ in taahhüdüdür.
Tencere Restaurant & Catering - Çankaya / Ankara Tencere Yemek Ankara’nın en kaliteli sokaklarından Selanik caddesinde Türk-Osmanlı mutfağı eşsiz lezzetlerini nezih Ankaralılarla buluşturmuş bir müşteri bin müşteri prensibiyle kurulmuş bir firmadır.
Toktaylar Catering - Yenimahalle / Ankara Toplu yemek gereksinimi olan iş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler vb. kurumların bu ihtiyacını karşılamak, yemek üretimi ve servis hizmetlerini en iyi kalitede sunmak amacıyla kurulmuştur.
Tomurcuk Ev Yemekleri - Çankaya / Ankara İŞ'te sağlıklı yemek...
Yıldız Yemek - Yenimahalle / Ankara Yıldız Yemek kurulduğu tarihten itibaren hizmet verdiği grupların sağlığını korumak için çağa uygun üretim teknolojisi ve hijyenik ekipman desteği ile donatılmıştır.
Zirve Yemek & Catering - Yenimahalle / Ankara Zirve Caterıng sadece yemek üreten bir sanayi kuruluşu olmaktansa üretim ve servisine nezaketi, zarafeti, bilgiyi, görgüyü ve modern işletmecilik anlayışı katarak müşterilerine hizmeti ilke edinmiştir
HD Yemek - Yenimahalle / Ankara Yılların deneyimi ve hünerli HD aşçılarıyla hizmetinizdeyiz.
Er-Nar Catering - Yenimahalle / Ankara Kaliteli hammaddelerle, üstad aşçılar ve uzman gıda mühendislerimiz nezaretinde % 100 hijyenik üretim. Ernar Catering, taşımalı yemek, yerinde üretim, organizasyon ve toplu ve yemek hizmeti vermekte.
Hasad Yemek - Yenimahalle / Ankara Geçmişten günümüze süzülen ürün,deneyim ve bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfaklarının zenginliğiyle Hasad Yemek çatısı altında birleşir ve aşçılarımızın yeteneğiyle bütünleşir.
1 2
3
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi