664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Ankara Yemek Firmaları

Ankara'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
Ankara: 58 yemek firması sizin için burada!
Anka Yemek - Etimesgut / Ankara Sektördeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize en kaliteli ve uygun hizmeti sunmak temel prensibimizdir.
Art Catering - Çankaya / Ankara Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir.
Aşgana Grup Hazır Yemek Üretim Ltd. Şti. - Yenimahalle / Ankara Ankara ve İstanbul başta olmak üzere 2010 yılından bugüne Aşgana Yemek kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve organizasyonlarda Çözüm Ortağınız Olarak Hizmet vermekteyiz
Asol Gıda San.Tic.Ltd.Şti - Yenimahalle / Ankara Yerinde yemek üretimi hizmetlerimiz devam etmektedir. 100 ve üzerinde personeli olan işyerleri,fabrikalar,hastaneler vb. firmalarda yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz.
Başak Ev Yemekleri - Çankaya / Ankara Sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi ilke edinmiş Başak Ev Yemekleri, 10 yılın bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Başkent Catering - Çankaya / Ankara Başkent; fabrikalar, okullar, iş merkezleri, şantiyeler, kurum ve kuruluşlar, hastaneler, özel toplantı ve kokteyl gibi yemek ihtiyaçları ve yemek servis hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur.
Bilintur A.Ş. - Yenimahalle / Ankara Kurallar çerçevesinde yemek yapmak ve bu yemekleri kurallar eşliğinde sofralara ulaştırabilmek uzmanlık gerektirir. Önemseyin.
Ekin Yemek - Etimesgut / Ankara ARADIĞINIZ LEZZET-- KOBİ ve Büyük Ölçekli Şirketler, Özel Okullar, Öğrenci Yurtları, Eğitim Kurumları,Fabrikalar, Büyük Ölçekli Atölyeler gibi birçok firma, kurum ve kuruluşa Catering Organizasyonları
İkram Catering - Yenimahalle / Ankara İkram Catering, A'dan Z'ye bir üretim ve denetim fabrikasıdır.
Karanfil Catering - Yenimahalle / Ankara Resmi Ve Özel Kurumunuzun Yemek İhtiyacı İçin Mutlaka Bize Ulaşın.
Kardelen Yemek - Mamak / Ankara Evinizdeki Lezzet Ve Sağlık Sizlere Kendi Mutfağımızdan.
Med Yemek & Servis - Çankaya / Ankara Med Yemek & Servis, 40 kişilik deneyimli ekibi ile yemek kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.
Mendika Yemek & Catering - Yenimahalle / Ankara Yemek yapmak ve sunmak.. 1989 yılından bugüne seçkin kamu kuruluşları ve kurumsal özel firmalara yaptığımız en iyi iki şey...
Menta Catering - Çankaya / Ankara Menta catering Ankara'da taşıma yemek, yerinde üretim ve cafe işletim hizmetleri vermektedir.
MG Eylül Yemek - Yenimahalle / Ankara Yemek sektöründe vizyon sahibi bir kuruluş olarak; faliyet alanlarımızda, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayacak kusursuz ve işinin gerektirdiği profesyonel hizmeti vermek temel ilkemizdir.
1
2
3
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi