664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

RD Yemek - Yenimahalle / Ankara

Telefon +90 312 257 01 82 / +90 507 488 30 43
Faks +90 312 257 01 83
Adres Gersan Sanayi Sitesi 2310. Sokak No:1 Yenimahalle / ANKARA

Hakkımızda

"RD Yemek" olarak 30 yıllık sektörel bilgi birikimiyle müşterilerimizin gerçek ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Hizmet kalitesive müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde ve süreklilik içinde tutulurken, temiz iş anlayışımız, genel vazgeçilmez ilkemizdir.

Bizim sistemimiz, son derece sade ve pratik usuller üzerine kurulmuştur, karmaşık halden uzak, sadece müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılıyan, kaliteli bir üretim ve hizmet zinciridir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın ana ilkesi, üretim ve hizmet alanlarında kaliteyi en üst düzeyde karşılamaktadır. Malzeme dahil yemek yapımı, dağıtımı, servisi ve servis sonrası hizmetler işini müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak niteliklere sahip hizmetin sürekli olarak sunulmasını hedeflemektedir. bu hedeflerimizin gerçekleştirilebilmesi için kalite politikamız;

 

  • Uygun niteliklerde malzeme alınıp, kullanılması,
  • Üretim ve dağıtımın yapılması,
  • Damak tadına ve göze hitap etmesi,
  • Hijyen şartlarının sağlanması ve korunması,
  • Personel eğitminin sağlanması,
  • Güleryüzlülük
  • İşine sahip çıkma,
  • Müşteri memnuniyetini azami derecede sağlamak.

 

KALİTE HEDEFLERİMİZ

Hiçbir müşteriden şikayet almamak

Sürekli ve her yıl artan bir ivme ile tüm personeli eğiterek geliştirmek,

Hijyenik ortamda en kaliteli ve kusursuz ürünleri üretmek.

Hizmetler

 

 

 

Kısaca “RD YEMEK “

 

“RD Yemek”olarak 30 yıllık sektörel bilgi birikimiyle müşterilerimizin gerçek ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz.hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde ve süreklilik içinde tutulurken,temiz iş anlayışımız,genel vazgeçilemez ilkemizdir.

Bizim sistemimiz,son derece sade ve pratik usuller üzerine kurulmuştur,karmaşık halden uzak,sadece müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan,kaliteli bir üretim ve hizmet zinciridir.

“RD Yemek”sahip olduğu profesyonel ve uzman yaklaşımı ile eğitim kurumları,sağlık kurumları,iş merkezleri,fabrikalar ve şantiyelere yönelik farklı hizmet konseptleri sunmaktadır. Geleneksel yemek sunumlarını modern bir yaşamın parçası haline getiren yenilikçi uygulamaları ile başarılı sonuçlar oluşturmaktadır.

Toplu yemek üretimi ve sunumu…

Kantin,kafeterya ve restoran işletmeciliği…

Fuar ,kongre ,seminer ve toplantılar için catering hizmetleri…

Kokteyl,davet açılış organizasyonları…

…hepsi kanıtlanmış 16 yıllık profesyonel hizmet anlayışıyla.

“RD Yemek” olarak kurmuş olduğumuz sistemimizde en son versiyon olan ISO 2200 gıda güvenliği kalite  sistem uygulamalarımız belgelendirilmiştir. Kuruluşunuz mutfağında uygulayacağımız sistem aşağıdaki standartları  mutlak şekilde oluşturulacaktır.

·         Üretimde standart girdiler kullanılmaktadır.standartlaşmanın getirdiği maliyet avantajı müşterilerimize hem kalitede süreklilik,hem maliyet avantajı olarak yansıtılır.”rd yemek bu sistemle en iyi kaliteyi en iyi ekonomik fiyatlar ile sunabilmektedir.

 

·         Üretimde kullanılan tüm girdiler ülkemizin bilinen ve tercih edilen markalarından seçilmektedir.RD Yemek,tüm tedarik zincirini,zamanında teslim,ürün temininde ve kalitede süreklilik.teslimat prensiplerine uygun hizmet veren firmalardan oluşturmuştur.

 

 

·         Mutfak ve operasyonlarımızın tamamı hijyen uygulamaları konusunda düzenli olarak “kalite denetçilerimiz”tarafından ölçülmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·         RD Yemek,müşteri memnuniyetini hazırlamış olduğu anketler ile her yıl ölçmektedir.müşteri memnuniyet oranının %80 ‘in üzerinde gerçekleştirmek ,RD YEMEK ‘in kalite hedeflerinden biridir.

 

·         Kuruluşunuzdaki yemek üretim ve servis hizmeti ile özel yemek organizasyonlarınız için RD YEMEK’i  görevlendirmekle en yerinde kararı vereceğinize ve bizimde güveninize karşılık en iyi hizmeti sunacağımıza sizi temin ederiz.

 

 

RD YEMEK olarak sizlere de hizmet verebilmek arzumuzu belirtir,bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Atila DENİZ

Genel Müdür

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAŞIMA YEMEK SİSTEMİMİZ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİR KAÇ NOKTA

 

·         Öncelikle kurumunuzun belirlediği menü sistemi dahilinde üretim ve hizmet oluşturulur.

 

·         Mevcut ekipmanlarınız ve sisteminiz,dilerseniz tarafımızca yenilenir.

 

 

·         Üretilen yemekler kalite sistem prosedürleri gereği maksimum gıda güvenliği hususları dikkate alınarak kurumunuza ulaştırılır.

 

·         Servis ve sunum hizmetleri eğitimli personelimiz tarafından yapılır.size ait personel olsa dahi hijyen ve gıda güvenliği hususlarında gerekli eğitim verilerek ve takibi yapılarak servis ve sunum hizmetleri gerçekleşir.

 

 

·         Yemeklerin tamamı kapalı ve özel muhafaza sistemli ekipmanlarla kurumunuza ulaştırılır.tepsili yemekler dahil olmak üzere tamamı özel thermo-box sisteminde taşınır.böylece gerek yemek ısıları muhafaza edilir gerekse her türlü gıda maddesi kapalı sistemler içerisinde sizlere ulaşır.

 

·         Her an,her yerde merkezi mutfağımızda yapılan üretimleri en yüksek görünürlük içerisinde takip etme imkanına sahipsiniz.üretim ve hazırlık alanlarının tamamını canlı olarak sizlerle paylaşmak üzere kurulmuş olan kamera sistemi ile takip edebilirsiniz.dilerseniz yemek salonumuzda kurulacak olan ekran üzerinden de tüm çalışanlarınız görebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

1.MEVCUT DURUM ETÜDÜ

·         Kurumuzdaki mevcut durum tarafımızca etüd edilerek en uygun şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmet konseptini oluştururuz.bu maksat ile aşağıda belirtilmiş hususlar analiz edilerek en sağlıklı hizmet sunum şekli çıkartılarak alternatifli hale getirilerek teklif haline dönüştürülür ve değerlendirmelerinize sunulur.

 

·         Mevcut sistemde hizmetinizi ne şekilde karşıladığınız ,

 

·         Şehir merkezine olan uzaklığınız,

 

·         Günlük üretim sayısı ve vardiya sayısı ve sosyo-ekonomik yapısı,

 

·         Çalışanlarınızın mavi yaka beyaz yaka ağırlık durumu,

 

·         Çalışanlarınızın yapılan işe göre harcamış oldukları kalori durumu,

 

·         Üretim alanı ve ekipmanların yeterlilik durumu,

 

·         Kurumunuzdaki çalışma vardiya yapısı,

 

·         Servis sunum nokta sayıları ,

 

·         Servis sunum şekilleri,

 

·         Kullanılan enerji şekli,

 

·         ve özel talepleriniz.

 

 

 

 

 

 

 

2.KURUMUNUZ İÇİN ÖNERİLERİMİZ VE TARAFIMIZCA YAPILACAKLAR

 

Yapılan etüd-analiz sonrasında RD Yemek olarak önerilerimiz ve kendi imkanlarımız içerisinde yapacaklarımızı da görüş ve değerlendirmelerinize sunuyoruz.bunun haricinde öncelikle;

·         Üretimde kullanılan her ürün,tamamen kontrolünüzde ve denetimizde olacaktır.

 

·         Yemek üretimleri,servis ve servis sonrası hizmetlerin tamamı firmamız elemanları tarafından yapılacak olup,her türlü masraf ve giderleri firmamıza ait olacaktır.hizmet verecek olan personel sayısı ve görevleri teklifimiz detayında verilmektedir.

 

·         Bulaşık yıkamada ve sanitasyonda kullanılan temizlik ve dezenfeksiyon kimyasalları tarafımızca karşılanmaktadır.

·         Mevsimsel şartlar ve talepleriniz doğrultusunda yaz aylarında ayda bir gün dışarıda /bahçenizde açık hava yemek organizasyonu uygulaması yapabiliriz.

·         Üretimlerimizde donuk et kullanılmayacak ,sektörde mix kıyma olarak üretime sokulan niteliği farklılaştırılmış ürün kullanılmayacaktır.

·         Özel yemek organizasyonu ve ağırlamalarınızda 24 saat öncesinden haber verilmek koşulu ile gerekli olan her türlü ekipman ve malzeme ile sınırsız hizmetlerimiz olacaktır.

·         Kurumunuz adresi için Sosyal Güvenlik Kurumu’ ndan ayrı bir işyeri numarası alınacaktır.

 

·         Yemek üretim sırasında çıkan atık yağlar, T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından lisanslı ALBİO BİR firmasına tutanak karşılığı teslim edilecektir.

·         Kurumunuz çalışanları için 3. Şahıs mali mesuliyet sigortası yaptırılacaktır.

(1.000.000 TL)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.UYGULANACAK MÖNÜ KOMPOZİSYONLARI

Kurumunuz ihtiyaçları ve talepleriniz doğrultusunda aşağıda listelenmiş mönü kompozisyonlardan birisi uygulanabilir .vardiyalı uygulamalarda kahvaltı ,öğlen yemeği, akşam yemeği şeklinde ayrı mönüler uygulanmaktadır.ekstra çalışmalar ve mesai uygulamalarında yemek veya kumanya uygulaması yapılmaktadır.

 

3 kap  yemek + yoğurt

3 kap yemek + salata/salata bar

4 kap yemek

4 kap yemek + yoğurt

4 kap yemek + salata/salata bar

Çoktan seçmeli mönüler

Yemek kapsamı

1.kap (başlangıç)çorba çeşitleri

2.kap ana yemekler(et yemekleri(kırmızı et,tavuk ve balık yemekleri,köfte v.b,etli sebze ve bakliyat yemekleri)

3.kap yardımcı yemekler (pilav,börek,makarna,zeytinyağlılar v.b.)

4.kap tamamlayıcı yemekler (tatlı,meyve,salata,yoğurt,cacık,v.b.)

Standart dört kap haricinde talepler doğrultusunda ayrı kompozisyonlar oluşturularak, zengin salata çeşitlerinden oluşan salata-bar ayrı bir çeşit olarak sunulabilir.her kap yemekten farklı alternatif seçenekleri halinde çoktan seçmeli mönüler oluşturulabilir.ana yemekler haftada 2 kez et yemeği (tavuk köfte balık dahil)3 kez etli sebzeli yemekten (bakliyat dahil)oluşan menü düzeni uygulanmaktadır.mönü listeleri firmamız diyetisyenleri tarafından sözleşmemize uygun sayıda et ve etli sebze yemekleri olarak hazırlanacak,onayınız üzerine uygulamaya geçilecektir.

 

 

 

 

 

 

4.FİYATIN KAPSAMI

 

Ø  Yemek malzeme maliyeti (ekmek dahildir),

 

Ø  Yemek sırasında tüketilecek olan biber,tuz limon suyu ,kürdan,peçete vb.gibi

 

her türlü sarf malzemesi,

 

Ø  İşçilik maliyeti,

 

·         Çalışanlarımızın hepsi sigortalı olup,S.S.K primlerinin ödendiğine dair belgeler her ay sonunda firmanıza gönderilecektir.

·         Gıda yasaları gereği çalışanlarımızın periyodik sağlık kontrolleri aksatılmadan yaptırılmaktadır.bu kontroller;

Ø  portör muayenesi(altı ayda bir kez)

Ø  akciğer filmi(yılda bir kez) olup,tahlil neticeleri (veya bir nüshası)firmanıza yazılı olarak bildirilecektir

 

 

·         Mutfağınız RD YEMEK tarafından düzenli olarak denetlenecektir.

·         Genel giderler ile ilgili harcamalar,

·         Bilinen,tanınmış TSE’li bir kuruluşun endüstriyel temizlik kimyasalları kullanılacaktır.

·         Mutfağınızda böcek,haşarat,fare gibi zararlılara karşı gerekli önlemler alınacaktır.

·         Eldiven,maske,bone vb.gibi her türlü hijyen sarf malzemesi kullanılacaktır.

·         RD YEMEK kıyafet yönetmeliğine uygun personel kıyafetlerimiz düzenli olarak tarafımızca yıkatılarak,temiz ve ütülü şekilde kullanım sağlanacaktır.

·         RD YEMEK hatasından kaynaklandığı resmen belgelenen her türlü problem için çalışanlarınız “3.şahıslara karşı mali mesuliyet sigortası “ile güvence altına alınmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yemek, sadece yemek değildir.

 

 

Yemek ;                               Motivasyondur…

                                               Verimliliktir…

                                               Buluşmadır…

                                               Sohbettir…

                                               Kültürdür…                       

                                               Takım ruhu oluşturmaktır…

                                               Çalışanlara verilen değerdir…

                                               Sağlıktır…

                                               Mutluluktur…

 

Hizmet ise, profesyonelliktir, uzmanlıktır.

 

Kaliteli bir ortamda, kaliteli hammadde ile üretilmiş, kaliteli bir servis hizmeti ile sunulan lezzetli bir yemek başarılı ve verimli bir çalışma yaşamının vazgeçilmezidir.

 

Peki sizi doğru algılayarak beklentilerinizi karşılayacak niteliklere sahip bir hizmet anlayışını nasıl sağlayacaksınız?

 

Ya zaman ve kaynak harcayarak kendiniz üreteceksiniz ya da toplu yemek sektörüne yeni bir çalışma ve kalite anlayışı getiren, fabrikasyon ve genel sistemlerin üzerinde verimlilik yaratan bir yaklaşımla profesyonel hizmet sunan  Kurumsal Yemek Hizmetleri ile tanışacaksınız…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Kurumsal Yemek Hizmetleri”

 

“ Kurumsal Yemek Hizmetleri” olarak sizlere 30 yıllık deneyimi sunuyoruz. Bu deneyimlerle müşterilerimizin asıl ihtiyaç ve beklentilerine odaklanıp, her zaman kaliteli hizmet vermek suretiyle, müşteri memnuniyetini, en üst seviyelerde ve süreklilik içinde tutmayı hedef edindik. Temiz iş anlayışımız genel vazgeçilmez ilkemizdir.

 

Bizim sistemimiz son derece sade ve pratik usuller üzerine kurulmuştur, karmaşık halden uzak, sadece müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli bir üretim ve hizmet zinciridir.

 

“Kurumsal Yemek Hizmetleri”,  sahip olduğu profesyonel ve uzman yaklaşımı ile eğitim kurumları, sağlık kurumları, iş merkezleri, fabrikalar ve şantiyelere yönelik farklı hizmet konseptleri sunmaktadır. Geleneksel yemek sunumlarını modern bir yaşamın parçası haline getiren yenilikçi uygulamaları ile başarılı sonuçlar oluşturmaktadır.

 

Toplu yemek üretimi ve sunumu…

Kantin, kafeterya ve restoran işletmeciliği…

Fuar, kongre, seminer ve toplantılar için catering hizmetleri…

Kokteyl, davet ve açılış organizasyonları…

…hepsi “Kurumsal Yemek Hizmetleri”ne özgü profesyonel hizmet anlayışıyla. 

 

Toplu yemek hizmetleri yanında özel organizasyonlarda da başarılı şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız. 2008, 2009 ve 2010 yıllarında Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve Türkiye Personel Yöneticileri (PERYÖN) Derneği’nin düzenlemiş olduğu İnsan Kaynakları Kongreleri ve diğer organizasyonlarının tamamında büyük bir mutlulukla “Hizmet Sponsoru” olarak yerini alarak  gerek sosyal sorumluluk anlamında katkılarını oluşturmuş gerekse bu anlamda Ankara’da oluşturulan büyük organizasyon hizmetlerini başarıyla yerine getirmiştir.   

 

Sektörde 4 ayrı farklılık ile öne çıkıyoruz.

 

1.       Uzmanlık

 

·         İşimizin uzmanıyız. Bu uzmanlık ile kurumları en iyi şekilde tanıyarak, ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru şekilde algılayarak hizmetlerimizi oluştururuz.

 

·         Sadece yemek yapmıyoruz. Sektörde edinmiş olduğumuz deneyimleri, müşterilerimizin bu konuda oluşan ihtiyaçlarında kendileri ile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·         paylaştığımız teknik danışmanlık ve hizmetler ile verimlilik sağlarız. Gerek işletme maliyetlerinin düşürülmesi gerekse doğru ürün ve

·         hizmet uygulamaları konusundaki öneri çalışmalarımız, çalıştığımız kurumlar için verimlilikler oluşturur. 

 

·         Başarılı şekilde devam eden güçlü referanslarımız ve yenilenen kontratlarımız, uzmanlığımızın en büyük göstergesidir.

 

·         İşimize gösterdiğimiz profesyonel ve kurumsal yaklaşım, sunmuş olduğumuz hizmetlerde işinizin önemli bir parçası olduğumuzun farkındalığıdır. Oluşturduğumuz çözümler de bu profesyonel yaklaşımın sonuçlarıdır.

 

·         Oluşturduğumuz ve uyguladığımız Kalite Yönetim Sistemleri uzmanlığımızın bir parçasıdır. ISO 9001 : 2008 Genel Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi,  ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi uygulamaları ile sektörel risklerin tamamı minimize edilmiş veya sonlandırılmıştır.

 

·         Hızlı hareket kabiliyetimiz, hızlı çözümleri oluşturur. Bu husus bizim için çok önemlidir ve müşterilerimize karşı olan duyarlılığımızdır.

 

·         Müşterilerimize sunmuş olduğumuz teknik ve ekonomik çözümler müşterilerimize olan çözüm ortağı bakış açımızdır.

 

·         Biz aşçı değiliz, uzman olduğumuz ürün ve hizmetleri sunarız ve işimizi en iyi yaparız.

 

2.       Güvenilirlik

 

·         Uzmanlığımıza olan güvenin karşılığını mutlaka ortaya koyarız. 

 

 

·         Temiz iş anlayışımız, şeffaflığımız, açıklık ilkelerimiz vardır. Yaptığımız her işe ait hesaplarımızı açık şekilde müşterimizle paylaşırız.

 

 

·         Zaman kaybı yaşamıyor, yaşatmıyoruz. İhtiyaç duyulan her an olmamız gerekli yerdeyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·         Dinleriz, sorgularız, çözüm üretiriz.

·         Satış başlangıçlı verilen her sözümüz yazlı hale getirilir. Her sözümüzün sonuna kadar arkasında oluruz. 

 

 

·         Müşterimizin yanında oluruz, oluşturduğumuz verimlilikleri müşterimizle paylaşırız.

 

·         Sadece yemek üretim ve sunum hizmetleri değil, müşterimizin bu konulardaki her ihtiyacı için varız.

 

·         Kalite ve memnuniyet bizde süreklidir. Bu sürekliliği sağlamak için sistemlerimiz sürekli çalışır, kontrol ve denetim mekanizmalarımız işin başındadır. Elde edilen sonuçları müşterimiz ile paylaşırız.

 

·         Ülkemizdeki toplumsal hassasiyetlere özen gösteririz. % 100 yerli sermayeli bir firmayız. Yaratmış olduğumuz her türlü katma değer ülkemiz ve insanımız içindir.

 

·         Kanun ve mevzuat gereklerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiririz.

 

·         Çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize karşı sorumluluklarımızı zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiririz.

 

·         Hizmet satışını yapıncaya kadar değil, işimizi yaptığımız son ana kadar kalite anlayışımızı, hizmet standartlarımızı ve ilkelerimizi koruruz.

 

·         Yaptığımız ticari işin, anlık değil uzun senelere yayılan şeklini tercih ederiz.

 

 

3.       Ürün ve Hizmet

 

 

·         Müşteri beklentilerini sahip olduğumuz uzmanlıkla doğru algılar ve beklentileri karşılayan ürün ve hizmetleri sunarız.

 

·         Sürekli değişen ve gelişen yaşam şekilleri, iş ve çalışma şekilleri sonrasında  değişen insan gereksinimlerini takip eder, kendimizi de bu yönde geliştiririz.

 

·         Kadrolarımızın oluşturulmasında; işinin uzmanı, eğitimli ve profesyonel anlayışa sahip iş yetkinliği olan işgücünü seçeriz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·         Sahip olduğumuz nitelikli personel kadromuz ile en iyi üretimi ve en iyi hizmet sunumunu gerçekleştiririz. Düşük maliyetli işgücü yerine nitelikli iş gücü kullanımına inanırız.

 

·         Hizmet içi ve mesleki eğitimler ile çalışanlarımızı geliştiririz.

 

·         Yaptığımız iş direkt olarak hijyen, sağlık ve temiz iş anlayışı gerektirir. Bu konulardaki hassasiyetimiz ve duyarlılığımız bütün çalışanlarımız açısından hissiyat ve vicdan kavramının dışında yönetim sistemimizdeki prosedürlerimizle güvence altına alınmıştır.

 

·         Yaptığımız üretim ve sunmuş olduğumuz tüm hizmetler için en büyük özeni gösteririz. Üretim ve sunum prosesleri sistem içinde prosedür haline getirilmiş olup, her süreç kontrol edilerek kayıt altına alınır.

 

·         Yanlış ürün ya da hileli ürün kullanmayız. Kullanmış olduğumuz ürünler sözleşmemizde belirtilmiş olan ürünlerdir.

 

·         Ana hedefimiz “Müşteri Mutluluğu” olup, bu hedefe uzanan yolun  Çalışanlarımızın ve Tedarikçilerimizin Mutluluğu’ndan geçtiğini çok iyi biliyoruz.

 

 

4.       Fiyat

 

·         Yukarıda belirtilen 3 ana hususu dikkate alarak doğru ürüne en doğru, en iyi ekonomik fiyat oluşturulur. 

 

·         En düşük fiyat yerine en sağlıklı fiyat oluşturulur.

 

·         Üretim ve hizmetlerimizde yanlış ya da hileli ürün kullanılmaz.

 

·         Genel kültürel alışkanlıklarımızdan sıyrılarak, pazarlığı, aldatma ya da yetenek dışında tutarak, pazarlığa konu olmayacak en iyi fiyatı veririz. Yani, en sonda söylenecek fiyatın çok iyi çalışılarak en sağlıklı haliyle en başta müşteriye sunulması genel prensibimizdir.

 

·         Yönetim giderlerimizi en iyi şekilde yöneterek minimize ederek fiyat verimliliği sağlanır.

 

·         Hantal yönetim yerine dinamik yönetim anlayışımız vardır. Bu şekilde  en iyi satın alma ve lojistik yapılarak satın alma verimliliği oluşturulur ve müşterimizle paylaşılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİM SİSTEMLERİ VE DİĞER UYGULAMALARIMIZ

 

GIDA GÜVENLİĞİ

 

“ Kurumsal Yemek Hizmetleri” “Her şeyden Önce Kalite” anlayışı ile yemek üretim ve hizmet sektöründe önde gelen firmalardan biridir.

 

“ Kurumsal Yemek Hizmetleri” yemek üretim ve hizmet sürecinde HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) Kritik Kontrol Noktaları ve Risk Analizleri uygulamalarını ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile birleştirerek uygulamalarını belgelendirmiş ve TÜRKAK ile akredite etmiştir. Ürün satın alınmasından, üretim ve sunum noktalarına kadar olan süreçlerin tamamı Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gereklerine göre işler.

 

Bütün yönetim ve hizmet uygulamalarını ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında yürütmekte olup, İş Sağlığı ve Güvenliği için OHSAS 18001, Çevre Yönetim Sistemi için de ISO 14001 sertifikalarını almıştır.Uygulama süreçleri belirtilen yönetim sistemleri ilkelerinde işletilir. 

GÜNCEL REFERANSLARIMIZ                                   ÖĞÜN

AMBULANS A.Ş

50 KİŞİ

Fethi bey

532 525 66 59

ANADOLU İNŞAAT

150KİŞİ

Murat bey

532 497 57 74

ÇAĞDAN MÜHENDİSLİK A.Ş. – EROL BEY

300 KİŞİ

Erol bey

554 821 16 37

ÖZGÜVEN A.Ş.(OTONOMİ)

300KİŞİ

Uğur bey

533 167 00 48

ÖZLEM ELEKTRİK

50KİŞİ

Ahmet bey

541 972 93 07

SİMAT LTD

100 KİŞİ

Haydar bey

532 574 38 21

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BAŞLICA PROJELER

ÇALIŞMA DÖNEMİ

M.K.E. ÇELBOR

600 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1992-1997

M.K.E. SİLAHSAN

600 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1992-2005

M.K.E. PİRİNÇSAN

500 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1993-1998

M.K.E. FİŞEKSAN

500 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1994-1996

M.K.E. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

500 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1994-2000

BARMEK İNŞAAT ANGORA EVLERİ

3.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

1994-1999

ÇEVRE BAKANLIĞI

2.000 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1995-1996

İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI

2.000 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1995-1997

İZMİT TÜPRAŞ

7.000 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1995-2000

ORMAN BAKANLIĞI

2.500 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1996-1998

M.K.E. ROKETSAN

500 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1997-1999

M.K.E MÜHİMMATSAN

1.500 KİŞİ

1 ÖĞÜN

1998-1999

EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

6.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

1999-2000

T.S.K. BALIKESİR ORDU DONATIM OKULU

15.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2000-2003

T.S.K. DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

4.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2000-2004

BİAT İNŞAAT KIZILCAHAMAM TESİSİ

1.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2000-2004

T.S.K. BANDO MIZIKA OKULU

2.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2001-2002

T.S.K. GES KOMUTANLIĞI

2.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2001-2002

T.S.K. EGE GÜNEY DENİZ SAHA KOM.

5.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2001-2003

CEBECİ TIP FAKÜLTESİ

3500 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2001-2002

T.S.K. BURSA ASKERİ IŞIKLAR LİSESİ

5.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2001-2002

2003-2004

T.S.K. MAMAK MUHABERE OKULU

10.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2002-2004

TEKNOTES A.Ş.

1.000 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2003-2009

KARÇELSAN – PROKON – EKON GRUBU

750 KİŞİ

3 ÖĞÜN

2005-2010

KARATAŞ AYNA CAM

150 KİŞİ

Alişan bey

538 791 88 32

İstenildiği takdirde referans güncellenmesi yapılabilir…

 

 

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi