664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Kocaeli Yemek Firmaları

Kocaeli'deki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
Kocaeli: 16 yemek firması sizin için burada!
Altun Yemek - Başiskele / Kocaeli Sorumluluğunun bilincinde olan Altun Catering en yeni teknoloji ile donatılmış; kalite, hijyen ve lezzete gereken özeni gösteren, çağdaş; servis anlayışına sahip bir kuruluştur..
Baha Catering - Gebze / Kocaeli Baha Catering; "Müşteri Memnuniyeti" üzerine kurulu organizasyonu ve deneyimli kadrosuyla İstanbul/Kocaeli Bölgelerinde hizmet vermektedir.
Çakır Catering - Körfez(Tütünçiftlik) / Kocaeli Müşteri odaklı yaklaşımımızla lezzet farkı yaratacak menüler geliştirerek, dostlarınızla mutluluğu en güzel şekilde paylaşabilmeniz için hizmetler sunuyoruz.
Derince'nin Saray Sofrası - Derince / Kocaeli Saraylara layık siz değerli müşterilerimize saray lezzetleri sunmaktan onur ve gurur duymaktayız.
Dervişoğlu Yemek - Kartepe / Kocaeli Dervişoğlu Yemek, koşulsuz müşteri memnuniyeti, mükemmel ve kaliteli hizmet anlayışının güvencesi olarak hizmet verdiği tüm müşterilerini "Mali Sorumluluk Sigortası" kapsamına almıştır.
Garanti Yemek - Gebze / Kocaeli Müşteri mutluluğu ilkemizin içini daha iyi doldurmak ve idari kadrolarımızı geleceğe taşıyacak üretim danışmanlığı eğitim çalışmalarıyla GARANTİ farkını oluşturuyoruz.
KADİRBEY YEMEK - Başiskele / Kocaeli Kadirbey Yemek olarak amacımız hizmet verdiğimiz toplu ve kurumların ihtiyaç ve taleplerini yaşam tarzımız olan yenilik ve kalite ile birleştirerek sunmaktadır.
M.U.B. Catering - Başiskele / Kocaeli Kaliteli, hijyenik. Sağlıklı ve güvenli ürünler sunarak siz değerli müşterilerimizin dengeli beslenmesini sağlamak en önemli görevimizdir.
Meda Catering - Gebze / Kocaeli Lezzetli Yemeği Doğru Uygulanan Kalite ve Hijyen Yönetim Sistemi Tamamlar Uzman Ekibimiz ile Tüm Birimlerimizde en Doğru Şekilde Uygulayarak Yemeğinizin Gıda Güvenliğini Sağlıyoruz.
Oras Toplu Yemek - Gebze / Kocaeli Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir.
Özgür Yemek - Gebze / Kocaeli Son zamanlarda artan catering firmalarına rağmen 18 yıllık deneyimini sürekli arttırarak günümüze kadar taşıyan Özgür Yemek'in farkına varın.
ÖzSeç Yemek - Derince / Kocaeli ÖZSEÇ YEMEK olarak her türlü ekipmanla hazır olan işletmemiz, 50 kişiden 2500 kişiye kadar her türlü ikramı diğer birimleri ile birlikte verebilen işletmemizde davet hizmetleri sunmaktayız.
Simge Yemek Hizmetleri - Gebze / Kocaeli SYH LTD ŞTİ, lezzet, koku ve görünümü koruyan, bakteri gelişimini önleyen sıcak zincir modelini, toplu yemekte öncelikli görmektedir.
Tarhun Catering - Başiskele / Kocaeli Farklı yapı ve büyüklükteki tüm lokasyonlara hizmet sunacak şekilde tasarlanan çözümlerimizle yerinde yemek üretim,taşıma yemek hizmeti, davet ve organizasyonlarınızda en mükemmel hizmeti sunmaktayız.
Yeni Bahar Catering - Başiskele / Kocaeli Yenibahar’ın anlayışında “müşteri odaklılık”; müşteri ihtiyaçlarının doğru irdelenip her seferinde tam ve zamanında karşılanması anlamına gelmektedir.
1
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi