664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Bursa Yemek Firmaları

Bursa'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
Bursa: 18 yemek firması sizin için burada!
KUZENLER YEMEK CATERİNG - Nilüfer / Bursa SİZE ÖZEL ÜRETİMİMİZ VE SİZE ÖZEL FİYATLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ...
Arpar Catering - Nilüfer / Bursa ARPAR Catering, Bursa Demirci'de 2000 m2 kapalı alanda kurulu, günlük 20.000 kişi kapasiteli tesisinin yanı sıra Yalova ve Mersin'deki fabrikalarında yerinde üretim tesisleri ile hizmet vermektedir.
Batu Sofrası - Nilüfer / Bursa Yemek Şirketleri Telefonumuz: 0224 239 80 80 Uygun Fiyat Kaliteli Yemek Hizmetleri
Börekçi Şevket - Yıldırım / Bursa ŞEVKET, mağazalarından elde edilen müşteri beklentilerine göre hazırlanan ürün çeşitliliği ve damak tadına uygun lezzetleriyle müşterilerinizde memnuniyetin teminatı olacaktır.
Bursalı Fatoş Mantı - Osmangazi / Bursa Türkiyede mantıyı fast food olarak ilk piyasaya sürenlerden olan firmamız kurulduğu 1975 yılından beri mantı çeşitlerinin imalatını yapmaktadır.
İzgün Gıda ve Yemek Üretim A.Ş. - Osmangazi / Bursa İzgün Yemek sürekli mükemmeli arayan,araştırmacı,teknolojik gelişmeleri takip eden, kendini yenileyen,sektöründe öncü bir firmadır.
Kayra Yemek Sanayi - Yıldırım / Bursa Kalite, Lezzet, Profesyonellik... Biz pişirmekten zevk aldık, siz yemeye doyamayacaksınız.
Limon Catering - Nilüfer / Bursa Müşterilerimize daha iyi kalitede hizmet sunmak adına alanında en iyilerle çalışıyor ve ilişkilerimizi her zaman dinamik tutmaya çalışıyoruz.
OBASAN - Osmangazi / Bursa Çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.
Olgun Yemek Sanayi - Yıldırım / Bursa Olgun Yemek Sanayi olarak BURSA'da toplu yemek üretimi ve dağıtımı sektöründe hizmet vermekteyiz.
Örnek Yemek Sanayi - Osmangazi / Bursa Sanayi tipi ocaklar, fırınlar ve pişirme kazanlarının bulunduğu üretim bölümde ürünlerimiz pişirilip dinlendirildikten sonra porsiyonlanmaktadır.
Yaşam Toplu Yemek Üretim Ltd. Şti - Yıldırım / Bursa *Günlük Taşımalı Yemek Hizmeti* Yerinde Yemek Üretimi *Düğün Cemiyet ve Mutlu Günlerinizde Yemek Hizmeti
Yunus Yemek - Nilüfer / Bursa Yunus Yemek, 1997 yılında kurulduğu günden bugüne kadar toplu yemek üretimi ve servis hizmetlerinde uzmanlaşarak faaliyetini devam ettirmektedir.
Uludağ Yemek - Nilüfer / Bursa Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan; Eğitimli personel yetiştirmek, üretimde ve yönetimde teknolojiyi sürekli takip eden Kaliteli hammadde kullanarak kaliteli ürün üreterek hizmet vermektir.
1
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi