664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Yemek Pazarı Hakkında

Yılların verdiği toplu yemek ve catering sektöründeki tecrübelerimizi siz değerli tüketiciler ve emektar yemek firmalarıyla paylaşma fırsatı bulduğumuz yemekpazari.net sitesinde tüketiciler ile yemek firmalarını online ortamda buluşturarak her iki taraf menfaatine olan bir sistemle sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Türkiye'deki ve dünyadaki gelişmeler göz önüne alındığında tüketicilerin yemek ve hizmet kalitesine verdiği önem günden güne daha da artmakta, bu anlamda işi başından aşkın yemek firmalarının bu talebe cevap verebilecek bilgi, teknoloji ve kalifiye personele ihtiyacı bulunmaktadır.

Ülkemizde internetin kullanım sayısının ve internette geçirilen vaktin artması yemek firmalarının özellikle müşteri bulabilme, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini sürdürme ve daha kaliteli hizmet verebilme adına interneti daha aktif olarak kullanmasını zorunlu kılmaktadır.

Yine sektördeki büyük problemlerden biri olan tüketicinin talep ettiği, ancak istediği talepleri detaylandırmakta zorlandığı yemek hizmeti için, yemekpazari.net şartname oluşturma uygulaması ile hemen hemen her türlü yemek hizmeti için hızlı, kolay ve ücretsiz olarak yemek ilanı oluşturma fonksiyonunu uygulamaya sokmuştur. Bu uygulamayla birlikte hem tüketiciler hem de yemek firmaları birbirlerini daha iyi anlayabilmekte, yemek firması için fiyat verirken aşırı düşük fiyat verme riski azalmakta, tüketici için ise aynı kalitede en düşük fiyatta yemek hizmeti alabilme olanağı oluşmaktadır.

Türkiye'nin ilk online yemek pazarı olan yemekpazari.net yeni hizmetleri ile yemek ve gıda sektöründe öncülük yapmaya devam edecektir.

Afiyet olsun...

Yemek Pazarı

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi