664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Toktaylar Catering - Yenimahalle / Ankara

Telefon +90 312 397 80 38 | +90 312 397 80 68
Faks +90 312 397 81 15
Adres ANKARA TİCARET BORSASI (ATB) İŞ MERKEZİ K BLOK NO: 286 – 287 MACUNKÖY – YENİMAHALLE / ANKARA

Hakkımızda

Toktaylar Yemek Gıda Tem.San.Tic.Ltd.Şti. 2004 yılında ATB (Ankara Ticaret Borsası) İş Merkezinde baba mesleği lokantacılık olan üç erkek kardeş tarafından kurulmuştur. Babaları Bahri TOKTAY Dikmen Keklik Pınarında bulunan şu an Seymenler parkının bulunduğu yerde 1956 ‘dan,1974 ‘e kadar meşhur kuru fasulyeci olarak Ankara halkına hizmet vermiştir. Babamızın bize öğrettiği en önemli şey:

Dürüst olun, kendinizin yiyemeyeceği veya çocuklarınıza yedirmeyeceğiniz hiç bir ürünle yemek üretimi yapmayın, bu yolda giderseniz itibar ve para kendiliğinden gelir, aksi yoldan giden çabuk duvara toslar” derdi.

Bu öğütle yola çıktık. 1100 m2 kapalı alanda, 6000 kap/gün kapasitesi ve modern ekipmanları ile faaliyet gösteren merkez mutfağımızda, etimizi MİGROS veya NAMET’ten dana eti olarak vakumlu karton kutular içinde alıyoruz. Tatlılarda yalnızca TOZ ŞEKER kullanıyoruz. (Mısır nişastası şurubu gibi kanserojen olduğu ispatlanmış ucuz ürünleri asla işyerimize sokmadık, sokmayacağız.) Sütlü tatlılarımız %100 sütten, yemek üretiminde kullsndığımıx sıvı yağımız YUDUM’dan , meyve suyu , yoğurt, ayran ve kahvaltılıklar PINAR ‘ dan sağlanmaktadır. 2004 yılından bu zamana kadar ÜRETİM, HAZIRLIK, PİŞİRME ÜNİTESİ, DOLUM, BULAŞIKHANE ‘den 24 saat CANLI (ONLİNE) YAYINI hiç kesmeden devam ettiriyoruz.

Şirketimizin temel amacı, talepleriniz doğrultusunda, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, hijyenik bir ortamda, kaliteli ve lezzetli bir yemek üretimi yaparak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu doğrultuda Toktaylar Catering olarak vizyonumuz, sanayi ve ticaret dünyamızda bu hizmeti talep eden, büyük/küçük ölçekli tüm kuruluşlara, kaliteden ödün vermeden, en iyi ürün ve hizmeti, en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunan tedarikçi olmaktır.

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik, çağdaş teknolojiyle donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimli, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi, sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz, tarafınızdan, mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi