664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet
Ankara Yemek Şirketleri Naz Yemek & Catering

Art Catering - Çankaya / Ankara

Telefon +90 312 204 40 86 | +90 312 215 19 60
Faks +90 312 204 43 65
Adres Beştepe Çiftlik Cad. No:22 Çankaya- ANKARA

Hakkımızda

Art Yemek, gıda ve toplu yemek sektöründe 1982 yılından buyana  sürdürdüğümüz faaliyetlerimizin  yeni bir   marka olarak devamı için  2008 da kurulmuştur.            

Art Yemek müşterilerinin her türlü toplu yemek ve catering ihtiyaçlarını hijyenik ekonomik ve lezzetli bir şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yeterli ve dengeli beslenmelerini sağlamak için diyetisyenlerimizin hazırladığı menüler yine diyetisyenlerimizin kontrolünde konusunda uzman, deneyimli ve eğitimli personeli ile üretilip müşteriye sunulmaktadır. 

Art Yemek toplu beslenme ve catering hizmetlerinin ilk adımı olan hammadde temininden başlayarak üretiminin her aşamasında maksimum dikkati göstererek en iyi hizmeti vermeye çalışır. 

Üretimde kullanılan tüm gıda maddeleri  tanınmış ve en iyi markalardan seçilmekte ve üretimin her aşamasında ISO kalite yönetim sistemleri ve HACCP kriterleri uygulanmaktadır. 

Firmamız personel seçiminde oldukça titiz davranmakta ve personelini hizmet içi ve hizmet dışı mesleki ve kişisel eğitimlerinin sağlanması sürekli olarak  eğitim programları düzenlemektedir. 

Art Yemek toplu yemek alanında kamu kurum ve kuruluşlarında,askeri birliklerde,hastanelerde,okullarda ve özel sektörde toplu yemek hizmeti yanında vermektedir. 

Bunun yanında Art Yemek davet,açılış,kokteyl,özel günler, piknik, düğün,nişan  gibi her türlü organizasyonda da catering  hizmetlerini vermektedir. 

Art Yemek tüm bu hizmetlerini müşterinin seçimi üzerine ya kendi mutfağında üretip müşteriye sunmakta yada müşterinin  tahsis edeceği alanı kullanarak müşterinin mekanında üretim yapmaktadır.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi