664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet
Ankara Yemek Şirketleri Naz Yemek & Catering

Asol Gıda San.Tic.Ltd.Şti - Yenimahalle / Ankara

Telefon 3123875181 | 54437553344
Adres Anadolu Bulvarı

Hakkımızda

1998 yılından bugüne Ankara'da yemek hizmetleri veren Asol Gıda, sahip olduğu toplam kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve yemek organizasyonu başta olmak üzere bir çok alanda hizmetlerini sürdürmektedir.

Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen Asol Gıda, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır. Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri siz tüketicilerle buluşturmak ve yemek üretimi-catering alanında öncü firma olarak ilerlemeye devam etmektedir.

Yemek firmamız ISO 9001:2001, HACCP, ISO 14001 ve TSE standartlarında ve gıda mühendisi personelleri tarafınca denetim altında olan üretim tesislerinde yemek üretimi, tabldot yemek servisi ve toplu ve taşıma yemek servisi hizmetlerini sürdürmektedir.

Hizmetler

  1. Taşımalı Yemek Hizmeti : Asol Gıda mutfağında üretilen yemeklerimiz, firmalara taşıma kaplarında veya ambalajlanmış olarak sunulur. Personel sayısı az şirketler için standart menüler, orta ve büyük çaplı şirketler için ise özel menü seçimi tavsiye edilmektedir. 
  2. Taşımalı Yemek Hizmeti (Dağıtıcı Personel ile) :Asol Gıda mutfağında pişirilen yemekler taşıma sistemi ile ulaştırılıp, firmamız personellerinden oluşturulan ekip ile hizmet verilmekte, müşteri şirkete ait yemek alanında taşıma ve servis operasyonu üstlenilerek yemek servisinin A-Z'ye sunulmasıdır. 
  3. Yerinde Üretim Hizmeti :Firmalar için özel oluşturulan Asol Gıda personelleri ile, hizmet verilen firmanın kendi mutfağında üretilen yemeklerin, yine firmaya ait yemek alanında sunulmasıdır.

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi