664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Özgür Yemek - Gebze / Kocaeli

Telefon +90 262 646 77 62 | +90 543 438 82 31
Faks +90 .262 643 07 59
Adres İnönü Mah. Arifoğlu Cad 1943 Sk. No: 11/A Gebze KOCAELİ

Hakkımızda

Toplu yemek firması olarak hizmet vermeye başlayan Özgür Yemek, tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti politikası ile toplu yemek sektöründe tercih edilir bir markadır.

Son yıllarda dünyada yükselişe geçen Türk mutfağının farklı yöresel lezzetlerini sunan Özgür Yemek, iyi hizmet, kaliteli ürün ve dürüst çalışma prensibiyle teknoloji ve kaliteyi mutfağında birleştirmeyi başarmıştır.

Yemek hazırlamanın bir sanat olduğunun bilincinde olan firmamız, eğitimli personeli, yüksek kalite düzeyi ve catering sahasına dair profesyonel bakış açısı ile, hazır yemek sektöründe sürekli gelişen bir profil çizmeye devam etmektedir.

Sağlam bir teknolojik alt yapıya sahip olan Özgür Yemek, istendiği taktirde firmalar bünyesinde özel mutfaklar kurmakta ve özel yemek organizasyonları yapmaktadır. Organizasyonların özelliklerine göre farklı çözümler sunmakta, müşteriye özel alternatifler sağlamaktadır.

Misyon

Misyonumuz, her damak zevkine uygun olan yemeklerimizi, doğru yerde, doğru hizmetle sunarak, yemek saatlerini bir keyfe dönüştürmek ve müşterilerimize bir çözüm ortağı olmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz, en leziz yemekleri kaliteyle ve en uygun fiyatlarla sunmak, organizasyon yapımızı ve verdiğimiz hizmetin kalitesini geliştirmek ve böylelikle memnun müşteri sayımızı arttırmaktır.

Hedefler

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak, gelişime açık ve tavizsiz kalite anlayışımız ile sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaktır.

Hizmetler

  • Günlük Taşımalı Yemek Hizmeti
  • Yerinde Yemek Üretimi Hizmet
  • Yemekli Organizasyonlar

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi