664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Yeni Bahar Catering - Başiskele / Kocaeli

Telefon +90 262 349 50 74
Faks +90 262 349 50 73
Adres Vezirçiftliği Mahallesi Yanyol Caddesi Özkaya İş Merkezi No:224 Başiskele / KOCAELİ

Hakkımızda

2011 yılında Kocaeli'de kurulan firmamız, Kocaeli ve çevre illerde hergün binlerce kişiye taşıma yemek hizmeti götürmekte ve firmaların mutfaklarında yerinde yemek üretimi hizmeti vermekte, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye genelinde; sanayi kuruluşları, hastaneler, okullar, çeşitli kamu kuruluşları için, konusunda uzman, dinamik, eğitim ve gelişime açık, işini severek yapan ekibi ile, dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda, yerinde veya merkez mutfağımızda taşıma yemek üreten, her türlü özel yemek ve davet organizasyonlarında çözümler sunan, rekabeti kaliteli hizmet ile yapan, müşteri odaklı, işine saygılı bir kuruluşuz.

Misyonumuz  

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ortak menfaati için sürekli ve en verimli şekilde üstün hizmet sunmaya kendimizi adamak...

Kalite Politikamız

Konumuz ile ilgili tüm yasa, kodeks ve standartlara uygun faaliyette bulunmayı, Türkiye’de kalitesi kanıtlanmış tedarikçiler ile çalışmayı, Kalite sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, çalışanlarımızı sürekli eğitmeyi ve geliştirmeyi, en hijyenik ortamda, en kaliteli üretimi yapmayı, müşteri odaklı bir yaklaşım ile en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamayı çalışma prensibi olarak kabul ve taahhüt ederiz.

Yenibahar Catering’de yemekler taze malzemelerden pişirilir; tazelikleri korunarak servis edilir, iyi temizlenmiş, ayıklanmış, işlenmiş taze ve kaliteli malzemeler, usta şeflerin yönetiminde, deneyimli ekip tarafından pişirilir. Pişirme araç gereçlerinin tümü paslanmaz çeliktendir. Özel sıcaklık ve nem kontrol sistemlerine sahip yüksek verimli fırınlar ve ızgaralarımız mevcuttur. Bütün bu süreç, gıda mühendislerinin kontrolünde gerçekleşir.

Yenibahar’da hijyen; iyi eğitilmiş, sağlıklı ve yüksek motivasyonlu çalışanlar, bakımı ve temizliği profesyonel temizlik kimyasalları ve ekipmanları ile sağlanır. ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi belgesine sahip tesisimizin her bölümünde yüksek titizlik uygulanır.Yenibahar’ın anlayışında “müşteri odaklılık”; müşteri ihtiyaçlarının doğru irdelenip her seferinde tam ve zamanında karşılanması anlamına gelmektedir

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi