664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 128 yemek firması sizin için burada!
Gülaydın Yemek & Catering - Bayrampaşa / İstanbul GÜLAYDIN YEMEK ve CATERING olarak, TABLDOT YEMEK üretiminin yanı sıra proje sorumlularından oluşturduğumuz kadro ile taşeron olarak YERİNDE ÜRETİM ve CATERING hizmetlerini başarıyla devam ettirmektir.
Gurme Yemek - Kağıthane / İstanbul 1995 den beri hizmet veren firmamız, şirket politikası olarak butik üretimi benimsemiş, sabah saat 06:00 da başlayan üretim 09:30 da sona ermekte ve yemekler, en geç 2 saat içinde teslim etmektedir.
Gusta Catering - Kağıthane / İstanbul GUSTA Catering olarak toplu yemek üretimi ile İstanbul genelindeki şirket, firma ve fabrikalara günlük tabldot yemek servisimizle hizmet vermekteyiz.
HACIBAŞAR ATAŞEHİR - Ataşehir / İstanbul Hacıbaşar Kebap İstanbul Anadolu Yakasında 5 Şubesi İle Hizmetinizde.
Hüma Catering - Esenler / İstanbul Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir.
İremsu Catering - Çekmeköy / İstanbul Şunu çok iyi biliyoruz ki; sağlıklı yaşam dikkatli, dengeli ve iyi beslenmeden geçer.
Kaptan Yemek - Kağıthane / İstanbul Tabldot ve Catering hizmetlerinin ülkemizdeki öncülerinden olan firmamız bu alanda 1984 yılından beri hizmet vermektedir.
Kervan Catering - Başakşehir / İstanbul Firmamız, geniş ürün yelpazesi, her türlü ekipman ve profesyonel kadrolarıyla açılış, eğlence, özel günler ve catering alanlarında siz müşterilerinin hizmetinde olmayı bir ilke edinmiştir.
Le Cuistot - Şişli / İstanbul Uluslarararası mutfakların lezzetleriyle yeni tatlar arayanlara
Lezzet Catering - Ümraniye / İstanbul Bizler sağlıklı yemekler hazırlıyoruz. Taze sebze ve meyveler, doğal gıdalar kullanıyoruz.
Lezzetto Catering - Başakşehir / İstanbul Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla üretimde ve hizmette üstün kaliteyi uygun fiyat politikası ile bütünleştirmek üretim anlayışımızın bir parçasıdır.
Mavi Catering - Şişli / İstanbul Kaliteli ve klasik ziyafet anlayışını, tam profesyonel servis hizmetiyle birleştirdi. Bu birleşime kendine özgü samimiyet anlayışını kattı ve ortaya Mavi Catering markası çıktı.
Mazlumoğulları Catering - Ataşehir / İstanbul İhtiyaçlarınıza özel bir hizmet vererek sizler için yaratmayı hedeflediğimiz farkı, sizlere yaşatabilmek dileği ile...
Mertbey Catering - Ataşehir / İstanbul Yemek servisi ile diğer bütün mutfak hizmetleri, alanında deneyim kazanmış personelimizce tüm hijyen kurallarına özen gösterilerek gerçekleştirilmektedir.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi