664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Kaptan Yemek - Kağıthane / İstanbul

Telefon +90 212 268 77 65 / +90 534 513 26 65
Adres Emniyet Evleri, Yamak Sokak NO: 30 4. Levent- İstanbul

Hakkımızda

Kaptan Yemek olarak Hizmet kalitesi anlayışımız, Hijyen Politikamız ve Butik Firma oluşumuz bizi her zaman diğer rakiplerimizden ayırmaktadır.


Ürünlerimizi günlük olarak alıp ve çağımızda neredeyse bir kabus haline gelen ilaçlı, hormonlu GDO’lu gıda maddelerinden mümkün olduğu ölçüde kaçmaktayız. Bu yüzden kışın pırasa, ıspanak, karnabahar yazın kabak, patlıcan domates sunmaktayız. Katkı, lezzet ve kıvam arttırıcı maddelerden sakınarak; salça kullanımını bile kontrol altında tutmaktayız.


Etlerimiz İstanbul’un ünlü bir kasap firmasından %100 sağlıklı veteriner Hekim tarafından onaylanmış Balıkesir ve Trakya bölgesinin hayvanlarından sağlanmaktadır.
Yerimiz şehir merkezinde olduğundan bütün noktalara seri bir şekilde ulaşabiliyoruz. Bu da ürünlerimizin her zaman taze ve iyi olmasını sağlayan bir faktördür.


Yemeklerimiz tabağınıza konmadan birkaç saat önce üretilmiştir.
Her türlü istek ve arzularınızı karşılayabilmek için müşterilerimizle sıkı bir bağ içindeyiz. Medya, Sağlık, Güzel Sanatlar, Ofis, İnşaat, Spor Salonları ve Dizi çekimlerine yemek verdiğimiz için yelpazemizde çok geniş menü imkanları sunuyoruz. Vejeteryan, Kalori bazlı, Light, Glütensiz menülerimizi bir çok kişi ve kurum severek tüketmektedir.


Türk Mutfağının, Osmanlı Yemek Sanatının unutulmaya yüz tutmuş yemeklerini, dünya mutfağıyla harmanladığımız tabldot ve catering menülerimizle hizmetinizdeyiz.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi