664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İzgün Gıda ve Yemek Üretim A.Ş. - Osmangazi / Bursa

Telefon +90 224 261 28 64 | +90 532 467 91 98
Faks +90 224 261 28 71
Adres DOSAB Ali Osman Sönmez Cd. No: 14 - DEMİRTAŞ / BURSA

Hakkımızda

1998 yılında faaliyete başlayan İzgün Yemek ,13 yılı aşan sürede toplu yemek sektöründe Bursa’da farklı lezzet çizgisinde Kalite,hijyen, Lezzet ve güven odaklı hizmet anlayışı ile üretimini toplam kalite anlayışından taviz vermeden sürdürmektedir.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Beşevler, Bademli Yemek Üretim tesislerinde dinamik yapısı ile 20.000 kişi/gün olan artan kapasitesi ile konusunda uzman ve deneyimli 350’yi aşan yönetim ve hizmet kadrosu ile disiplinli,sorumlu,esnek,ihtiyaçlara cevap verebilen,müşteri memnuniyetini sürekli artıran yapısıyla örnek bir kuruluştur

İzgün Yemek sürekli mükemmeli arayan,araştırmacı,teknolojik gelişmeleri takip eden, kendini yenileyen,sektöründe öncü bir firmadır.

VİZYONUMUZ

İzgün Gıda olarak; hazır yemek sektöründe, yetenekli ve donanımlı kadrosuyla, kaliteli yemek üretimiyle, piyasada her zaman aranan ve örnek gösterilen bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

İzgün Gıda olarak; müşterilerimize kaliteli, hijyenik, lezzetli, güvenli ve sonuç odaklı hizmet verirken, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve memnuniyetlerini de gözeterek, hazır yemek sektörüne en üst seviyede katkı sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İzgün Gıda olarak biz; üretimimizin tüm aşamalarında kaliteli, hijyenik, güvenli ve lezzetli yemekler üretmeyi, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uyarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, yemek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçerek sürekli geliştirmeyi, çalışanların kişisel yeteneklerini geliştirerek, onlardan en etkin biçimde yararlanmak amacı ile, sürekli eğitimden geçmelerini sağlamayı, kalite politikası olarak benimsemekteyiz.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi