664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Vesta Catering - Sultangazi / İstanbul

Telefon +90 212 536 20 67 / +90 506 272 43 79
Adres Zübeyde Hanım Mah 1291 sok No 3

Hakkımızda

VESTA CATERİNG

Toplu yemek üretimi sektöründe profesyonel anlamda uzun yıllar deneyim kazanmış  bir kadronun bir araya gelmesi ile 2010 yılında İstanbul’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık %100 Türk sermayeli bir kuruluş olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve büyüyen yapımızla hijyen, lezzet ve kaliteyi bir araya getirerek fark yaratmayı ilke edindik.

VESTA CATERİNG ailesi olarak ev yemeği lezzetinde üretim yapmaktayız. Yemeklerimiz servis edileceği gün hazırlanmakta ve taze olarak müşterilerimize servis edilmektedir. Hijyenik ortamda kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin sağlıklı beslenmesi bizim için birinci önceliktir. Kaliteli ürün ve hizmeti sürdürebilmek amacıyla, üretimde kullanılan gıdalar TSE ve ISO belgelerine sahip markalar arasından firmalarla yapılan satın alma sözleşmelerine bağlı olarak temin edilmektedir.

Misyonumuz: Varolan teknoloji ve yenilikleri en üst seviyede kullanarak müşterimizin en kaliteli hijyenik lezzetli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktadır.

Vizyonumuz: Bu günde hedefi sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, Şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Sizinle Çalışmaktan Mutluluk Duyarız.

 

Firmanızın günlük yemek ihtiyacını karşılamak istiyoruz. Günlük tabldot servisimiz 4 çeşit yemekten oluşmaktadır. Örn: Çorba, Ana Yemek , Pilav, Salata, Tatlı vs.

Nakliye firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizin için ürettiğimiz yemekleri çelik kaplara ardından Termoboxlara yerleştiriyoruz. Yiyeceklerin sıcaklığını  vitamin ve lezzetini servis tabağımıza kadar özenle taşıyoruz. Mutfağınız için gerekli servis malzemeleri tarafımızdan temin edilmektedir.  

Hizmetler

  • Fabrika, kurum ve işletmelere tabldot servisi,
  • Fabrika , kurum ve işletmelere yerinde üretim
  • Düğün yemekleri
  • Piknik organizasyonları

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi