664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Teyvaş Toplu Yemek Hizmetleri A.Ş - Büyükçekmece / İstanbul

Telefon +90 212 886 32 81 / +90 533 395 70 49
Faks +90 212 886 32 76
Adres Cumhuriyet Mahallesi Uysal Sok. NO:2/A Büyükçekmece / İSTANBUL

Hakkımızda

Toplu yemek üretimi ve satışı sektöründe hızla zirveye tırmanan Teyvaş, 1989 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti, hijyen ve kaliteyi ana ilkeleri olarak kabul eden Teyvaş, bir Şahinler Holding kuruluşudur.

Teyvaş, kurum kültürünün kendisine yüklediği misyonla toplam kalite ve hijyenden asla taviz vermeyen, bu alana sürekli kendini geliştiren bir firmadır.

Gıda güvenliğinin insan sağlığı açısından ne kadar büyük önem arzettiği günümüzde yapılan denetimlerde bir kez daha kendini göstermiştir. Bu yüzden Teyvaş Toplu Yemek Hizmetleri A.Ş. sektöründe bu alanda hijyenik uygulamalara en hassas şekilde yaklaşan firmalardan biri olarak tanınmaktadır. Teyvaş yürüttüğü “Kalite Politikası” çerçevesinde; ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP)’ni uluslar arası geçerliliğe sahip denetim firmalarınca sertifikalandırmıştır. ISO 22000 (HACCP) sistemi üretilen gıdaların güvenilirliğinin sağlanması için, bugün dünyada en çok kabul gören ve etkin bir metoddur.

Bunun yanında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan Teyvaş, gıda güvenlik ekipleri aracılığıyla bu uygulamanın bütün mutfaklarında kusursuz bir şekilde işletilmesini sağlamaktadır.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan Gıda Üretim ve Gıda Sicil Sertifikaları, Sağlık Bakanlığı’ndan da çalışma izin belgesi alan Teyvaş, bütün müşterilerini de “Ürün Sorumluluk Sigortası” ile oluşabilecek her türlü riske karşı sigortalamaktadır.

Teyvaş, kurulduğu günden bu yana izlediği istikrarlı büyüme stratejisi sayesinde bugün İzmir’den Edirne’ye, İstanbul’dan Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy’e kadar birçok noktadaki 14 ayrı işletmesinde günde 22.000 öğün yemek üretimi ve satışı yapmaktadır.

Gıda mühendisleri ve uzman kadroların kontrolünde gerçekleşen ve dünya mutfaklarının seçkin mönülerinden oluşan yemeklerin üretiminde de, ISO 9001 : 2008 ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP) belgelerine sahip üreticilerin, marka olmuş ürünleri kullanılmaktadır.

Gerçek anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teyvaş; güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlardaki üretimi ve marka değeri ile tüm müşterilerinden takdir toplamaktadır.

Bugünü değil, daima yarını hedefleyen Teyvaş’ın ana amacı; bütün ilkelerini, işletmesini yaptığı kurumlarda hayata geçirmek ve uzun vadeli kalıcı başarılar elde etmektir. “Toplu Yemeğin Maestrosu” sloganıyla yola çıkan Teyvaş’ın hizmet verdiği müşterileri arasında sektörlerinin en saygın ve köklü kuruluşları yer almaktadır.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi