664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Saydam Yemek Hizmetleri - Merkez / Düzce

Telefon 3805121494 / 5418828281
Adres FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ D-100 KARAYOLU ÜZERİ MERKEZ/DÜZCE

Hakkımızda

Saydam Yemek Hizmetleri Gıda Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. yılların verdiği lokantacılık tecrübesi temelinde kaliteyi ilke edinen Saydam Gurubu öncülüğünde kurulmuştur. İlk lokanta 1968 yılında baba Cavit Saydam tarafından kurulan Saydam Kardeşler Lokantası, ikincisi ise 1990 yılında kurulan Saydam  Kardeşler Yemek Sarayıdır. Saydam grubunun 2006 yılı içinde faaliyete geçen diğer bir işletmesi ise Park Saydam Restorandır.

Hızla gelişen ve sanayileşen şehrimizde yemek hizmetlerine olan talebin artmasıyla özellikle sektörde tecrübeli girişimciler toplu yemek hizmetlerine yönelmektedirler. Saydam grubu da yılların tecrübesine dayanan kalite anlayışı ile sektördeki yerini almıştır. 700m² alanda modern üretim ekipmanları ile donatılan yemek üretim tesisimiz, müşterilerimizin sağlık güvencesini kontrol altına alacak sistem ve personel uygulamalarıyla faaliyete geçmiştir...

Hizmetler

Yerinde Yemek Üretim Hizmeti

Verimlilik ve karlılığı ön planda tutan Kurumlar ve işyerleri asli faaliyet alanları dışında olan yemek yapma ve dağıtım işini dışarıdan destek alarak çözmektedir.

Saydam Catering, yerinde yemek üretim projelerindeki profesyonel deneyimlerini sizle paylaşmaktadır.

Saydam Catering, uzman kadrosu ve yılların tecrübesiyle sizin mutfağınızda üretim yaparak işinize yoğunlaşmanızı sağlar.

Saydam Catering, Müşterilerinin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde üretim imkanı sağlamaktadır.

Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı Saydam Catering’in deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır.

Mutfağınızdaki yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir.

Kaliteli,  verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi, yüzlerce firma gibi siz de Saydam Catering tecrübesine bırakabilirsiniz. Müşterinin talepleri doğrultusunda,istenilen yere,istenildiği saatte (7/24) hazır yemek, tabldot sunumu ve yemek sonrası hizmetler vermektedir

Referanslar

İSTENİLDİĞİ TAKTİRDE TELEFONLARIMIZDAN İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi