664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Özder Catering - Şişli / İstanbul

Telefon 2123208122 / 5079638050
Adres Halide Edip Adıvar Mah. Akar Cad. No:46 Bomonti - Şişli / İSTANBUL
Özder catering organizasyonu 1Özder yemek şişliözder catering istanbulda yemekkendi evinizdeki gibiözderle yemeklerin tadına varacaksınızözder yemekçi

Hakkımızda

2004 yılından bugüne İstanbul’da hizmet veren Özder Catering, sahip olduğu toplam kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve yemek organizasyonu başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir.

Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen firmamız, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır.

Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetlerisiz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi-catering alanında öncülük yapmaya devam etmektedir..

Yemeğin Lezzetli, Hijyenik ve Sağlıklı olarak üretildiği zaman ancak yemek olduğunun bilincinde olan firmamız ISO 9001:2001, HACCP, ISO 14001 ve TSEstandartlarında ve gıda mühendisi personelleri tarafınca denetim altında olan üretim tesislerinde yemek üretimi, tabldot yemek servisi ve toplu ve taşıma yemek servisi hizmetlerini sürdürmektedir.

Hizmetler

Özder Catering profesyonel aşçıları ve servis elemanları, deneyimli ve güleryüzlü idari personeli ile yemekle ilgili çözümler sunmaktadır.

Firmamız başta aşağıdaki hizmetler olmak üzere yemekle ilgili tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

TAŞIMALI YEMEK HİZMETİ

Firmanızın bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın bulunmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

Özder Catering, mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar.

Yemek taşımaları,sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda,yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır.

YEMEKLİ ORGANİZASYONLAR

Düğün, nişan, sünnet, mevlüt, açılış, kokteyl gibi yemekli organizasyonlarda yemek hizmetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Özder Catering olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz.

Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ HİZMETİ

Tüketici sayısı 100'in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar içinyerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz

Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin. Türk ve Batı menüsünden seçkin yemekleri sizin mutfağınızda üretelim.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi