664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Kiraz Yemek - Pendik / İstanbul

Telefon +90216 393 10 23 /
Adres Ahmet Yesevi Mahallesi Hürriyet Caddesi No:118 Pendik / İSTANBUL

Hakkımızda

Üretimlerini kendi bünyesinde hijyenik şartlarda sürdüren Kiraz Yemek, satın almadan üretime, üretimden sunuma kadar kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiştir. Satın aldığı malzemelerin sıhhatli, temiz ve kaliteli olmasına özen göstermenin yanısıra, deneyimli kadrosuyla sevkiyatta ve sunumda da disiplinli ve kuralcı tutumunu sürdürmektedir.

Ülkemizde mevcut bulunan yaklaşık 5.000 yemek firması içerisinde iyi bir yere sahip olmayı hedefleyen kuruluşumuz, kaliteli ve iyi bir yemek firması olmanın gerektirdiği her türlü imkanı oluşturmak için yaptığı yatırımlarla kalite sistem uygunluk standartlarında hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla damak zevkine hitap etmekte kalmıyor, yemek yemenin bir zevk üretmenin de bir sanat olduğunun bilinciyle, sanatımızı 18 yıllık tecrübemizle en iyi şekilde icra etmeye özen gösteriyoruz.

Müşteri olarak satın aldığımız ürünlerin kaliteli olmasında gösterdiğimiz özenin aynısını üretimde hijyenik ve temiz olmakta, teslimatta süratli ve zamanında ulaşım sağlamakta ve sunumda güleryüzlü olmakta da göstermenin doğru olduğunu ve ticarette müşterinin veli nimet olduğu bilinci ile hareket ediyor ve bu anlayışla her müşterimize ayrı güleryüzle, aynı özenle yaklaşıyoruz .

Lezzetin insanın hafızasında derin izler bıraktığı gerçeğinin bilinciyle aklınızdan çıkmamak ve her açlık hissine kapıldığınızda size hizmet verebilmenin onurunu yaşamak için daima kaliteli, daima hijyenik, daima deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi