664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Füzyon Yemek Üretim Gıda San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti. - Esenyurt / İstanbul

Telefon +90 212 853 03 92 / 5303039252
Faks +90 212 853 13 46
Adres Güzelyurt Mah.Mehmet Akif Ersoy Cad.No:8 Esenyurt/İST

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Füzyon'un temel aldığı nokta iki atom çekirdeğinin birleşerek çok büyük miktarda enerji çıkarmasıdır. Zorluğa rağmen füzyon şu an mevcut en büyük enerji kaynağıdır. Müşterilerimiz, Yönetim kurulu üyelerimiz, çalışma arkadaşlarımız, inandığımız, uygulamaya çalıştığımız değerlerimizle, mesleğimize duyduğumuz saygı, müşterilerimizin ihtiyaçlarından doğan beklentileri, bizim enerjimizi oluşturan her bir çekirdek tanesi olarak hissediyoruz.

İletişimin hızla geliştiği dünyada beşeri ilişkiler en üst seviyesine ulaşmıştır. Her alanda olduğu gibi tükettiğimiz ürünler ve mutfaklarda küreselleşmiştir. Dünyayı ektisi altına alan farklı ulusal mutfaklar: örneğin Fransız, İtalyan, Ortadoğu mutfağı gibi, hızlı ve kolay iletişim sayesinde "küresel" bir mutfak halini almaya doğru gitmiştir. Klasik Türk Osmanlı mutfağı ise günümüzün tabiriyle gerçek bir "Füzyon Mutfağıdır". Atalarımızın farklı coğrafyalara yayılması bu zenginliğin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Geleneksel tatlarımızın yanında füzyon mutfağı doğru uygulandığında tek düzelikten kurtulup, harika ve cazip tatları denememize olanak sağlayacaktır.

Bu temel iki ilke ile hayat amacımızı misyonumuz, gelecek hayalimizi vizyonumuz olarak belirleyip, değerlerimiz ışığında müşterilerimizin iş hayatı yolculuğunda yan yana olmayı arzu ediyoruz.

Hizmetler

Yerinde Üretim

Füzyon Yemek; Tesisinizdeki mevcut mutfağınız incelenerek ihtiyaca uygun proje geliştirilir ve iyileştirme çalışmaları tamamlanır. Servis elemanlarımız ve yöneticilerimiz mutfağınızı devralarak kısa zamanda kalıcı çözümler üretir. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte sizlere Füzyon Yemek kalitesinde ve lezzetinde yemekler sunar.

Taşıma Yemek

Müşterilerimizin belirli bir sayının altında personele sahip ve mutfak ortamı yerinde üretim koşullarına uygun olmadığı durumlarda, hizmetimiz taşımalı yemek sistemi ile gerçekleşmektedir. Yemekleriniz yemek saatinden önce servis personellerimiz tarafından hijyen kurallarına uyulmak sureti ile, özel ve kapalı THERMOBOX lar ile yemekhanenize teslim edilmektedir.

Yeterli sayıda ve hijyen koşullarına uygun servis araçlarımızla hazır yemek talepleriniz tam vaktinde teslim edilmektedir. Yemeklerin lezzeti ve kıvamı özenle muhafaza edilmektedir.

Out Side Catering

Füzyon Yemek olarak bünyemizde görevlendirmekte olduğumuz deneyimli çalışanlarımızla şirketlerin dış mekanlarda tertiplemekte oldukları yemekli etkinliklerine hizmetler verilmektedir. Restoranımızda deneyimli aşçılarımız tarafından birinci sınıf kalitedeki hammaddeler kullanılarak üretilmekte olan yemeklerimiz Outside Catering hizmetlerinde servise sunulmaktadır.

Outside Catering hizmetlerinde, tüm servis ekipmanları tarafımızdan organize edilmekte olup, bünyemizdeki deneyimli organizasyon sorumluları, garson ve komiler tarafından gıda maddelerinin servisleri gerçekleştirilmektedir.

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi