664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Ekol Catering & Organizasyon - Beykoz / İstanbul

Telefon +90 216 479 05 75 /
Faks +90 216 479 80 98
Adres EKOL GIDA ORG. SAN. TiC. LTD. STi. Cumhuriyet Cad. No: 183 / B Çavusbaşı Beykoz / iSTANBUL

Hakkımızda

Sizler için son derece özel ve anlamlı bir günün önemini kavramak...

Profesyonel bir çalişma ile, bu özel günün mükemmel sonuçlanmasını, anılarda yaşatilmasini ve konuşulacak izler birakmasini sağlamak...

Ekol Yemek Catering , işte bu sorumluluk duygusu ve 5 yıllık tecrübesiyle istanbulda değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ekol Yemek Catering, sektörde varoluşundan bu yana açılış, düğün, konser, sergi, toplantı, kongre, temel atma, fuar, kokteyl, festival organizasyonlarının tercih edilen ismi haline gelmiştir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemis genç, dinamik ve yaratıcı profesyonel ekibimiz, her bir detayı tek tek şekillendirerek değerli müşterilerine mükemmeli sunmaktadir.

İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı, gösterdiğimiz özen, benimsediğimiz iş ahlakı ile daima en iyisini yapmak ve sürekli gelişim göstermek başlıca ilkemizdir.

Yapılan organizasyon sonucunda müsterilerimizin yüzünde bir gülümseme görmek ise en büyük mutluluğumuz ve ödülümüzdür. Ekol Yemek Catering ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle...

Kalite Politikamız

Temel değerlerimiz hedeflerimiz doğrultusunda az hata ile çok iş başararak müşteri beklentilerine cevap verebilmek.

Hijyen Politikamız

Ekol Yemek Catering uluslararası geçerliliği olan ISO 9001:2000 KYS belgesini alarak, olmazsa olmaz kriterleri üretimde ve tesislerde hakim kılmıstır. Yemek üretimi konusunda, lezzetin önemli olduğu kadar hijyenin de çok önemli bir unsur olduğunun bilincinde olan Ekol Yemek Catering kurum içi temizliğe son derece dikkat etmektedir.

Servis yapılan araçlar ISO 9001:2000 KYS kriterlerine harfiyen uyularak yapılmakta, araçlar her servis sonrası uygun kimyasallar kullanarak temizlenmekte, bakteri oluşması ve kontaminasyon engellenmekte daha sonraki servise hijyenik olarak gidilmektedir.

Kullanılan kaplar ve gereçler yüksek ısıda ideal kimyasallar kullanılarak temizlenmektedir.

Sürekli yapilan personel eğitimleri ve denetimleri kurumumuzda hijyenin uygulanması konusunda taviz verilmemektedir. 

Fiyat Politikamız 

Ekol Yemek Catering hijyen, kalite, lezzet odaklı hizmet sunan bir firmadır. Fiyat politikamız, kullanılan malzemelerin kalitesinden, hijyen şartlarından taviz vermeden, müşterilerimizi destekleyici şekilde itina ile hazırlanır.

Sağlıklı lezzetin ve damak tadınızın adresi olan Ekol Yemek Catering daima tercih edilen bir yer olabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlayabilmek amacıyla kaliteden taviz vermeden fiyatlarını ekonomik olarak belirlemektedir.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi