664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Dönmezler Yemek San. Tic. ve Ltd. Şti. - Ümraniye / İstanbul

Telefon +90 212 415 75 13 / +90 535 472 81 93
Faks +90 212 415 75 71
Adres Kürkçüler Cad. Palmiye Sok. No: 3 Y. Dudullu / ÜMRANİYE

Hakkımızda

Dönmezler Yemek Üretim tesisleri 1987 yılında kurulmuş ,toplu yemek sektöründe yerini almıştır. Toplu yemek sektöründe hijyen kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak özen göstermektedir. Hazır yemekte lezzet, kalite ve sağlığın önemini bilenler için hijyenik yemek sunumu ve alanında tecrübeli profesyonel kadrosuyla tüm müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir. Hijyen, lezzet, kalite ve hizmet anlayışında değişmeyen çizgisiyle sektöründe sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek büyümeyi sürdürmektedir İstanbul Anadolu yakasının yanı sıra, Avrupa yakasından gelen yemek talep ve ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini daima ön planda bulunduran Dönmezler Yemek sektördeki 25 yıllık tecrübesi, kalitesi, bünyesinde gerçekleştirdiği yenilikleri ve gelişmeleriyle hizmetinizde olmanın gururunu taşımaktadır. Kurulduğu günden bugüne hizmet anlayışı ve kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insanımıza duyduğumuz saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ:

Sektörel tecrübemizi günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak, düzenli süratli servis hizmetiyle duyduğunuz güvene layık olmak, Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemek hizmeti sunabilmektir.

Dönmezler Yemek sektördeki 25 yıllık tecrübesi, kalitesi, bünyesinde gerçekleştirdiği yenilikleri ve gelişmeleriyle hizmetinizde olmanın gururunu taşımaktadır.

VİZYONUMUZ:

Hazır yemekte lezzet ,kalite ve sağlığın önemini bilenler için 25 yıllık tecrübemiz doğrultusunda sürekli gelişip sektördeki yerini sağlamlaştırarak diğer firmalardan farkımızın ve kalitemizin saptanması ,aynı başarı ve kalitenin sürekliliğinin sağlanmasıyla en üst sırada yer almak, müşteri memnuniyetini devamlı kılan lider firma olmaktır.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi