664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Brunch Plus - Ataşehir / İstanbul

Telefon +90 216 576 20 20 / +90 530 238 64 80
Faks +90 216 574 28 32
Adres İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No:184 Ataşehir / İstanbul

Hakkımızda

2008 yılında "Şehirde olup biten her şey bizi ilgilendirir" sloganıyla yola çıkan Brunch Plus Organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve tatların çekiciliğine inanıp, yenilikçi ve dinamik yapısı ile kaliteyi ön planda tutarak kişilerin veya kurumların fuar, düğün, açılış, şirket aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere catering ve organizasyon ihtiyaçlarını çözümlemek için kurulmuştur.

2012 yılında sektöre yön vermek için yapılan çalışmalar doğrultusunda 90m2’lik küçük bir ofisten 1800m2’lik 5 katlı bir plazaya geçerek üretim aynı zamanda hizmet binası olarak faaliyetlerini ve hizmet kapasitesini daha da arttırmaktadır.

Brunch Plus yaptığı tüm işlerde %100 müşteri memnuniyetini esas alarak yalın bir organizasyon firması olmanın yanı sıra müşterilerine ihtiyaç duydukları konular üzerine danışmanlık yaparak yön vermeye çalışır.

Yaptığımız tüm işlerde kalite standartlarımızı önceden oluşturur, sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettiririz. Bize göre kalite yapılacak işin kanıksanmış doğruluğunu ifade eder. Başka bir ifade ile başta sağlık ve can güvenliği olmak suretiyle insanların çok yönlü olarak ele alması gereken önemli yaşam  unsurudur. Kaliteden kasıt sadece ürün kalitesi olarak algılanmamalıdır. Bize göre kalite bir standarttır ve hayatın her alanında yer almalıdır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde bu kalıp içinde yer alarak başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlamıştır.

 

Amacımız her daim, her koşulda yapılacak işin en iyisini yapmaktır. Gelin sorunsuz bir organizasyon için eğitimli, işini seven çalışanlarımız ile sizlere hizmet edelim… 

VİZYONUMUZ

Türkiyenin en kaliteli Catering Organizasyon firması olmak...

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz, kalite standartlarımız ve yapısal verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

Yaptığımız işi severiz, saygı duyarız.

Müşterilerimize bu duyguyu yaşatırız.

Müşteri memnuniyeti için çalışan memnuniyetini önem veririz.

Eğitim ve iş geliştirmeyi alışkanlık haline getiririz.

Her proje bizim için aynı önemi, farklı anlayışları taşır

 

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Hedefimiz değer yaratmaktır.

Brunch’ın  hedefi, müşterilerinin işlerine sürekli olarak artı değer katmaktır. Üstlendiğimiz her işi ’’en iyi’’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız.

İşimizin garantisi, çalışanımızın kalitesidir.

Brunch ’ın  nitelikli çalışanları kazanmak, karşılıklı güven ortamı oluşturmak ve takım çalışması içerisinde sürekli gelişmeyi sağlamak için titizlikle çalışır. Sağlıklı yaşama verilen önemin, insanın kendisine ve çevresine duyduğu saygının ifadesi olduğuna inanırız.

Geleceğimizin güvencesi, gelişime açık olmamızdır.

Brunch da  her çalışanın kendini, işini ve sistemlerimizi sürekli geliştirmesi için uygun ortam hazırlar ve bu konuda ödün vermeksizin çalışmasını bekler. En kıt kaynak olan zamanın, en iyi şekilde değerlendirilmesi için çalışırız.

 

Başarının sırrı rekabet gücünü artırmada süreklilik sağlamaktır.

Brunch ’ın, müşterilerine verdiği hizmetin her evresinde müşterileri ile çözüm ortaklığı ruhu içinde bütünleşerek çalışır. Rekabet koşulları ne olursa olsun kalite standartlarımızdan taviz vermeden çalışırız.

Her ekipte deneyimli, iyi insanlar

Ürettiğimiz işin kalitesinin doğrudan o işi yapan personelimizin nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle çalışanlarımızı konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz. Çalışanlarımızın aynı zamanda Otel, Restoran ve eğlence  sektörlerinde tecrübeli olmasına önem veririz.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi