664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

ARMONİ YEMEK HİZMETLERİ - Küçükçekmece / İstanbul

Telefon +90 212 540 55 26 / +90 212 540 55 27
Faks +90 212 540 55 28
Adres Kemalpaşa Mah. Biga Sk. No: 15/1
RES

Hakkımızda

Armoni Yemek iş merkezleri, bankalar, sanayi kuruluşları, okullar, hastaneler vb. kurumların toplu yemek hizmetlerini, özel yemek ve catering hizmetlerini karşılamak amacı ile çalışmaktadır.

Her türlü organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda gerekli lezzet, kalite, estetik, hijyen, çabukluk ve hareket yeteneği ile yepyeni bir Catering anlayışını oluşturmak üzere yola çıkmıştır. Gelişim ve lezzet'inin ilk adımlarını 1997 den beri yükselen bir başarı grafigi çizen sektörünün köklü firmalarındandır.

Armoni Yemek , "Toplam Kalite Yönetimi" çerçevesi altında tamamen Catering'e özgü geliştirdiği Kalite Kontrol Departmanı ile hijyen anlayışını ve üstün damak zevkini her daim en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Teknolojinin sağladığı son imkanlar ve bilgisayar sistemi kontrollü alt yapısı, Armoni Yemek 'in hedeflerini her koşulda bir adım öteye taşımasına yardımcı olur.

Departmanlara ayrılmış personelimiz haftanın belirli gününde; müşteri ilişkileri yönetiminden, hijyen standartlarına, toplam kalite yönetiminden, gıda güvenliğine kadar çeşitli konularda eğitime tabi tutulurlar. Bunun nedeni en iyiyi yakalamak ve sürekli gelişimi sağlamak adına "Önce İnsan Kalitesi" anlayışına olan 
inancımızdır. 

İstanbulda bulunan catering firmaları arasında Armoni Yemek olarak siz değerli müşterilerimize toplu yemek ve tabldot yemek konusunda lezzetli,kaliteli ve hijyenik yemek hizmeti vermekteyiz.Toplu yemek üretimi ve İstanbul Avrupa Yakası iş yerlerine günlük tabldot yemek servisi yanı sıra Davet Organizasyon - Piknik, 
Kokteyl ve Düğünlere yemek sitelerimizle hizmet vermekteyiz . Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler Armoni Yemek ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.
                                                                                                                SAYGILARIMIZLA,

Hizmetler

İŞYERİNİZDE 

Armoni Yemek , personelinizin şirket bağlılığının arttırmasını, kurum ruhunun gelişmesini sağlayan iş veriminizi yükselten yemek ve hizmetleri sunar. 

FABRİKANIZDA 

Armoni Yemek , işçilerinize ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar, çalışma barışının ve randımanın istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder. 

OKULUNUZDA 

Armoni Yemek,anaokulundan üniversiteye kadar bütün öğretim kurumlarında öğrencilerin yaşlarına göre sağlıklı, lezzetli, eğlenceli yemek ve hizmetleri sunar. 

ŞANTİYENİZDE 

Armoni Yemek , yönetici ve personelinizin geçici olarak yerleştiği şantiyelerde hayatın güzel ve mutluluk verici olduğunu, sıcak ve lezzetli yemekleri ile anlatır. 

HASTANENİZDE 

Armoni Yemek , yönetici ve klinik diyetisyenleri ile hastalarınız ve sağlık personeliniz için gerekli bütün şartlara sahip mönüler sunar.

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi