664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

A ve Z Kurumsal Hizmetler - Etimesgut / Ankara

Telefon 3125143032 /
Adres Bağlıca Mah. Kepir Cad. Ozan City D-1 Blok No:12 Etimesgut / Ankara

Hakkımızda

A VE Z KURUMSAL

A ve Z Kurumsal, farklı hizmet anlayışıyla, profesyonel kurumsal temizlik ürünleri satışı başta olmak üzere, ihracat, inşaat ve taze gıda sektörlerinde hizmet veren özel bir kuruluştur.

A ve Z Kurumsal Hizmetler; verimliliği ve kaliteyi artırmak isteyen müşterilerine en uygun ve en kaliteli ürünleri, en üst düzey hizmet çalışmasıyla birleştirerek müşterilerine  sunmaktadır. 

A ve Z Kurumsal müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini amaç edinmiş olup profesyonel yönetici kadrosu ve çalışanları ile, kurucularının 2012 yılından bu yana kurumsal hizmet sektöründeki deneyimi sayesinde alanında markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen örnek şirketler arasındadır. 

A ve Z Kurumsal İhtiyaçlara uygun çözümler ve programlar belirleyip, çözüm ortaklarının takdirini kazanarak büyümeye devam etmektedir.

Hizmetler

A'dan Z'ye Çözümler

sloganıyla faaliyetleri sürdüren A ve Z Kurumsal, ürün ve hizmetlerini bir çözüm olarak müşterilerine sunmakta olup, müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve profesyonel hizmet üçlüsünü bir arada müşterileriyle buluşturmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi, standartlarımızın daha da üstüne çıkarmak, işletimde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri güncel olarak uygulamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak, alıcı, odaklı hizmetle alıcı memnuniyetini sağlamak, AR-GE çalışmaları ile hizmette yeni stratejiler oluşturmaktır.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi