502 Yemek Firması
12618 Yemek Talebi
92650 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 129 yemek firması sizin için burada!
Meal Box - Ataşehir / İstanbul Tüm İstanbul bölgelerine hizmet verilmektedir. Restoran kalitesinde 3 kap sıcak ev yemeği catering fiyatlarıyla! Sen dışarı çıkma, Meal Box sana gelsin!
Aydınlar Catering - Esenler / İstanbul Aydınlar Yemek olarak tabldot hizmetinde 1500 kişiye hitap etmemizdeki başarıda bizlere öncülük eden faktörler disiplin, temizlik ve vaktinde hizmet olmuştur
CSS Yemek - Esenyurt / İstanbul Evinizdeymişsiniz gibi lezzetler...
İstinye Catering - Sarıyer / İstanbul Maslak, Kağıthane, Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş ve Şişli başta olmak üzere İstanbul'da catering, davet ve organizasyon hizmetlerimizle yanınızdayız.
Paktat Catering - Ümraniye / İstanbul Lezzetli yemeklerimizi kaliteli ham maddeler kullanarak lezzet üstadı aşçılarımız ve gıda mühendislerimiz nezaretinde % 100 hijyenik mutfaklarda üretip sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Organica Ev Yemekleri - Beşiktaş / İstanbul Sağlık hijyenik ve organik lezzetlerin buluştuğu bahçeden soframıza hoşgeldiniz....
Fetih Yemek - Küçükçekmece / İstanbul Anadolu'nun Özlenen Lezzeti
Altuntaş Catering - Beşiktaş / İstanbul Doğru ve bilinçli beslenme yolunda fiyat dengesini koruyan, çeşitli menüleriyle her damak zevkine hitap ediyoruz.
Ersa Yemek Sanayi - Kağıthane / İstanbul Toplu yemek sektörü içinde müşterilerine özel butik yemek üretimi yaparak hem müşteri portföyünün, hem de müşterilerinin yemekten aldıkları keyfin artması Ersa Yemek'in en büyük mutluluğudur.
Albayrak Catering - Küçükçekmece / İstanbul Albayrak Catering sektöründe saygın, kaliteli, güvenilir ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği bir firma olmayı hedeflemektedir.
Cihan Catering - Zeytinburnu / İstanbul Cihan catering ve beyoğlu soğuk meze profesyonel aşçıları ve servis elemanları, deneyimli ve güler yüzlü idari personeli ile yemekle ilgili çözümler sunmaktadır.
Özder Catering - Şişli / İstanbul Özder Catering ve Organizasyon - Kendi evinizdeki gibi...
Form Beslenme Ve Danışmanlık Ltd. Şti - Beyoğlu / İstanbul Firma olarak sağlıklı beslenmenin bireyler için öneminin samimiyetle farkındayız ve butik olarak yanınızdayız.
PAŞA SOFRASI - Kadıköy / İstanbul Güler Yüz ve Lezzet'in Adresi...
Tuen Catering - Küçükçekmece / İstanbul Tüm taşıma yemek, yerinde üretim ve catering ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Damak Yemekleri - Esenyurt / İstanbul Damak Yemeklerini tercih edin tadı damağınızda kalsın...
Hakaş Catering - Sultangazi / İstanbul Hakaş Catering Sanayi olarak, okul, hastane, fabrika, büro, müteahhitlik ve benzeri işyerlerine tabildot yemek üretimi yapmak amacıyla: 24.05.1995 tarihinde çalışmaya başlamıştır.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi